שתף

תנו לחיות לחיות: אמצו חיה!

09:02 08.08.2017

מה חדש בגדרה

 

הקיץ הזה אתם צריכים אהבה חדשה!

 

בואו להתאהב בהם. תוכלו לפגוש אותם בבית-המחסה של 'תנו לחיות לחיות' בכניסה לכפר-רות. פתוח כל יום מהשעה 9:30 עד 16:00. טלפון לפרטים -  03-6241776 שלוחה 3


תוכלו למצוא על כל אחד מהם מידע נוסף, תמונות וסרטונים באתר של העמותה כאן


מוקה - האמסטפית הכי יפה שיש, מחכה כבר חמש שנים לבית הכי אוהב שיש. מוקה המהממת שלנו, ילדה נצחית, שזקוקה להורים מנוסים וסופר מפנקים, כאלה שישחקו אתה בלי סוף ויפנקו עד הסוף, כי למוקה מגיע כבר לזכות להיות כלבלבונת מאושרת מאוד. מוקה בת 6.

 

 

אריק - אריק המשגע שלנו. בחודשים האחרונים אריק חלה באפילפסיה (מחלת הנפילה), מה שאומר שיותר מדי פעמים אנחנו מוצאים אותו שוכב על רצפת הכלוב ומפרכס... מראה מאוד קשה ועצוב ללב. הוא עבר את כל בדיקות המומחים, וכיום, מקבל כדורים וסירופ לשיפור המצב הנוכחי. מיותר לציין שהתנאים בכלבייה לא מועילים למצבו של אריק. אריק בן 4, הוא באמת זקוק לבית שיציל את חייו.

 


ספידי - שלוש שנים שספידי הסלוקי שלנו מחכה לאהבה... הוא לא סומך על אנשים בכלל, וכנראה שיש לו סיבה טובה לכך. אז הוא נובח נורא כשעוברים ליד הכלוב שלו, הוא מפחד, הוא לא יודע מי אתם ואם אתם הולכים להכאיב לו... בינתיים, הלב כואב כבר 3 שנים, ואנחנו ממש רוצים למצוא לו כבר מאמצים סבלניים ואוהבים, שיעניקו לאהוב העצוב הזה חיים אחרים. ספידי בן 4, צריך להגיע מספר פעמים כדי להכיר אותו, כדי שיוכל להיפתח ולסמוך עליכם, ואז - האהבה באמת שתהיה גדולה.

 


פוקס - פוקס המהמם! יפיוף על, עם פרווה מפוארת ויופי שפשוט מתבזבז בכלוב, כלב מלא באנרגיה ואהבה, שכל-כך רוצה לצאת ולרוץ ולהפיץ אושר בכל פינה. בינתיים הוא כלוא בכלוב, מחכה לאהוב. פוקס מאולף ומעלף, זקוק למאמצים מנוסים, שידעו להציב גבולות כשצריך. פוקס בן 4.

 


יודלה - ממש מבקש לצאת כבר מהכלוב, יודלה האהוב, יפיוף על, אנרגטי ומתוק, שמכור למשחקים ופינוקים בלי סוף. יודלה בן שנתיים.

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...