שתף

תנו לחיות לחיות: אמצו חיה!

18:10 27.07.2017

מה חדש בגדרה

 

אצלנו בבית המחסה של 'תנו לחיות לחיות' כל יום הוא יום אימוץ

בשבועות הקיץ מספר המאומצים ומוחזרים בכל שבוע, עולה על מספר המאומצים

 

ולמרות זאת' הקיץ הוא העונה הטובה ביותר להכניס חבר חדש הביתה, שינעים לנו ולמשפחתנו את השהות המשותפת במזגן. לאימוץ  מבית-המחסהף כל יום החל מהשעה 10:00, המקום נמצא בכניסה לכפר-רות, (רושמים בווייז 'תנו לחיות לחיות כפר רות'), 03-6241776  שלוחה 3.


לנון ומקרתני - צמד האחיות הכי יפות, הכי שחורות, עם הפרווה שבוהקת גם בלילות, אבל כמו כל הכלבים השחורים, הן אחרונות. במקרה של לנון ומקרתני אחרונות מאוד ברשימת המאמצים. שנים ארוכות מדי בכלוב, שתי אחיות שהגיעו כל-כך מפוחדות וכל שנה בכלוב גורמת ללב רק להסתגר עוד יותר. הן עובדות עם המאלפות שלנו במסגרת 'פרוייקט אומץ', הן צריכות הצלה לבית סובלני עמוס באהבה. לנון ומקרתני בנות 7.

 

 

סיקס - גולדנית מהממת ביופייה, ננטשה בגיל 8 מבית, והעצב בחיים בכלוב שובר את לבה. סיקס לא מסתדרת עם כלבים קטנים, אבל בהחלט יכולה למצוא חברים בגודל שלה. סיקס בת 8.

 

 

בליינדי - בליינדי המהממת, שהגיעה אלינו עם כאלה בעיות עיניים, שלא האמנו שתוכל אי-פעם לראות. אבל המומחית לרפואת עיניים, ד"ר חווי צרפתי, הצליחה להציל לבליינדי עין אחת, בניתוח סופר מיוחד. עכשיו, עם עין אחת מוצלחת ולב אחד אוהב, בליינדי מחכה לבית שיזכה בחתולונת ששברה שיאים רפואיים. בליינדי בת שנה.

 

 

בשי - עדינה וסופר מקסימה, בשי המהממת שלנו, כלבונת קצת ביישנית וחששנית, ששווה את ההשקעה, כי נפתחת במהרה לאהבה וממלאת את הלב בכל פינה. בשי בת שנה.

 

 

אביבית - גורונת מצחיקונת, שובבה אמתית. מחכה לבית לגדול בו ולהפוך לכוכבת עולמית. אביבית בת 4 חודשים.

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...