שתף

תנו לחיות לחיות: אמצו חיה!

11:50 22.08.2017

מה חדש בגדרה

 

בשבוע הבא יצוין ברחבי העולם 'יום הכלב הבינלאומי', ואנחנו נלווה אותו בשלושה ימי אימוץ:

 

בכל ימות השבוע אפשר להגיע לבית-המחסה בכניסה לכפר-רות ולאמץ את כל אחד מ-200 המדהימים שלנו! 03-6241776 שלוחה 3, פתוח כל יום החל מהשעה 10:00 ועד 16:00

 

24.8 יום חמישי מ-19:00 עד 22:00, רק השבוע 'חיות לילה': יום אימוץ לבליינים שרוצים למצוא את החבר החדש שלהם באווירה הקסומה של בית המחסה לעת ערב. בכניסה לכפר-רות.


25.8 יום שישי החל מהשעה 10:00 בחגיגות יום הכלב ב'דיזנגוף סנטר', יום אימוץ של 'תנו לחיות לחיות'.

 

26.8 יום שבת החל מהשעה 10:00 - יום אימוץ ב'חוצות אלונים'  ל'תנו לחיות לחיות' בצפון.

 

והשבוע לאימוץ החמודים האלו:

רוקי - פאר היצירה. ננטש מבית אחרי 8 שנים כשהתחילו לו בעיות בעור, וכבר היה צריך להשקיע בו... רוקי המדהים שלנו! רועה גרמני, מהמם ביופיו. טופל וחזר להיות יפיוף עולמי, אבל למי בכלל אכפת איך הוא נראה?! לרוקי יש טונות של אהבה להעניק ועוד שנים ארוכות לאהבה כמו בסרטים.

 

 

פוקס - מיואש מאוד מלחכות, פוקס היפיוף שלנו כבר בקושי קם לליטופים, הוא בעיקר נובח מתוסכל מהמתנה ארוכה מדי למאמצים. כלב מלא באנרגיה שכלואה בכלוב, פוקס מחכה למאמצים מנוסים, שידעו להציב גבולות ולהוריד את החומות שבנה בזמן ההמתנה הארוכה. פוקס לא מתאים לבית עם ילדים, מסתדר בעיקר עם נקבות, פוקס בן 4.

 


בודה - בודה היפיופון, גורון מהמם, בן 4 חודשים, עדין ושקט, ובעיניו כל-כך מבקש שיגיעו עבורו הורים שיאהב מכל הלב.

 


פופינס היפהפיה - חתולונת מהממת, שהגיעה אלינו אחרי שנפגעה בראשה, ולכן היא מתהלכת לפעמים קצת לא ישר, אבל זה רק מוסיף קסם וייחודיות למהממת הזאת, שתכניס לכל בית אהבה וחיוך. פופינס בת 3, אחת המתוקות.

 


גוליבר - זה גוליבר המתוק. שבגיל 5 חודשים נראה שכל צרות העולם נפלו לו על הגב… הוא הגיע אלינו עם שבר בגב ושבר ברגלו הקדמית. הוא אושפז בבית-החולים הווטרינרי בבית-דגן והחלים פלאים. הוא עדיין הולך קצת שפוף, אבל משתפר יפה, וכמובן, שבית מלא באהבה - בטוח יעשה פלאים ויעזור למתוק הזה להחלים. גוליבר בן 9 חודשים.

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...