שתף

תנו לחיות לחיות: אמצו חיה!

19:39 01.08.2017

מה חדש בגדרה

 

בקיץ החם אמנם הרבה יותר קשה ברחוב ובכלוב מאשר בבית, ובכל זאת, יולי-אוגוסט הם החודשים שבהם יש ירידה במספר המאמצים ודווקא עלייה במספר הנטישות

 

החופש הגדול הוא דווקא הזדמנות נהדרת להתחיל משהו חדש במשפחה, להכניס חבר חדש, אהבה גדולה

 

משפחות שאינן בטוחות אם ברצונן לאמץ - יכולות לקחת כלב לאומנה לתקופה החמה הזו, וגם רוצה להזכיר - להשאיר מים לחתולי הרחוב.

 

לאימוץ או אומנה של הכלבים המופיעים במדור - אפשר להגיע לבית-המחסה של 'תנו לחיות לחיות' בכל אחד מימי השבוע, החל מהשעה 10:00, או להתקשר לטלפון 03-6241776 שלוחה 3 לפרטים נוספים.

 

והשבוע לאימוץ החמודים האלו:

מאי - מאי המקסימה ננטשה מבית בגלל שהיא קצת טריטוריאלית. כלבה מקסימה, שפשוט צריכה שיבינו אותה ויציבו גבולות שצריך. מאי מסתדרת עם כלבים ומאוד אוהבת את כל סוגי האנשים. מאי בת שנתיים.

 

 

אלפא - אהובה, סופר עדינה וחששנית, ששוברת את הלב. מחכה לבית סבלני ואוהב, בו תוכל להפוך לנסיכה עצובה, ולהחליף את העצב בעיניים - למלאות שמחה. אלפא בת חצי שנה.

 

 

צ'יקיטה - צ'יקיטה ננטשה מבית, והלב לא מפסיק לכאוב. כלבה מקסימה, יש בה כל-כך הרבה אהבה, שלא ברור איך ויתרו על כזאת בובה. צ'יקיטה מסתדרת עם חלק מהכלבים ועם כל סוגי האנשים. צ'יקיטה בת 4.

 


תקוה - סופר עדינה ומקסימה, נכנסת ללב בשנייה, תקוה המהממת שלנו, כלבונת חששנית ששוברת את הלב. זקוקה לחיבוק אוהב, בבית שיעניק ביטחון וים של אהבה. תקווה בת שנתיים.

 

 

גולדי - גולדי היפיופון! גולדן מעורב, מקסים וכובש, רוצה להגיע לבית הכי מהמם שיש. גולדי יגדל להיות גדול ומקסים. גולדי בן חצי שנה.

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...