שתף

רועי אידן: ''אני לא דומה לאייל גולן''

13:21 13.08.2017

מה חדש בגדרה

 

מאת: חנה שטרן

 

הזמר רועי אידן,  גדל ברחובות וכיום מתגורר בגדרה, ממש בקרוב - הפריצה הגדולה

 

"אני לא דומה לאייל גולן", כך אומר הזמר רועי אידן, שסגנון שירתו בהחלט מזכיר את שיריו של גולן. לבד מכך, יש להם עוד כמה נקודות משותפת, כמו העובדה שגדלו בשכונת מרמורק, וגם חולים על כדורגל. "מגיל אפס אנו אוכלים ושותים כדורגל..".

 

 

אידן בן 29, נשוי ואב לתינוק בן שנה. גדל ברחובות וכיום הוא מתגורר בגדרה.לאחרונה הוציא סינגל בשם: 'מה יקרה?'. את הקריירה המוסיקלית שלו התחיל בגיל ממש צעיר: "הייתי שר לגננת שלי, כבר מגיל שלוש, שירים בתימנית." נזכר אידן, שגדל בצלו של אביו הכדורגלן, אהוד אידן.

 

האם אתה מקדיש את כל זמנך למוסיקה?

"זהו הדבר המרכזי שלי בחיים. הוצאתי סינגל לפני כשנה וחצי, בשם 'מחושך לאור', מילים: רועי כהן, שהוא גם המנהל האישי שלי, הלחן הוא שלי, והקלטנו אצל נדב ביטון. לאחר ארבעה חודשים, הוצאתי סינגל נוסף. רוב השירים שלי בסגנון רומנטי, ונוגעים ליחסים בינו לבינה. אני אוטוטו עומד לצאת, בעזרת השם, עם סינגל נוסף, משהו שהוא לא שגרתי בכלל, שיר שהוא מגניב / מצחיק / יפה / מדבר לקהל אנשים."

 

 

מתי התחלת להלחין בעצמך?

"משהו כמו שנתיים. ניגנתי בעבר על קלידים ואורגן, כבר שנים שאני לא. הלחנים באים לי מהראש."


היכן אתה מופיע כיום?

"אני מופיע בחתונות, במהלך הכנסת חתן וכלה (שיר החופה), גם במועדונים קטנים, כדוגמת 'דאבלין' בפארק המדע, וגם במועדון בהרצליה."

 

 

מה דעתך על תכניות הריאלטי העוסקות במוזיקה ומקפיצות לקדמת הבמה אפילו ילדים צעירים?

"גם אני השתתפתי בתוכנית ריאלטי, זה היה בשנת 2000, כשהייתי רק בן 12.5, בתכנית 'בראבו', עם מיכל ינאי וטוביה צפיר. סיימתי במקום השני בפריים טיים, והזכייה פתחה לי דלתות רבות. אבל אם אתה לא ממשיך בקו הזה, אחר-כך מקבלים 'פצצה'. בתחילה זיהו אותי והכירו אותי, ואם לא עשית מוסיקה נוספת - אתה נעלם."

 

צילומים: יוני  מור סטודיו גבעתיים


איזה זמר אתה מעריך במיוחד?

"אין לי אחד, יש כמה: משה פרץ, אייל גולן, עמיר בן-עיון. יש הרבה זמרים ויוצרים מעולים."

 

היכן אתה רואה את עצמך בעוד כשנה?

"אני רוצה להיות מאושר ובריא. רק אלוהים יודע היכן, אם הוא יכוון למקום הכי טוב שיש. אני מתכוון להוציא אלבום, ולשמח את הקהל."

 

צפו באחד מהקליפים של רועי:

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...