שתף

סגול עולה

מה חדש בגדרה

 

גבעתי ביום ספורט בתיכון דרכא-רמון בגדרה


ביה"ס תיכון דרכא-רמון בגדרה קיים יום ספורט עם חיילי גבעתי בשיתוף עמותת 'יחד למען החייל' סניף גדרה.


כחלק מהמחויבות להדק את הקשר בין החיילים לקהילה,, לקחו חיילי גבעתי בשבוע שעבר, פסק זמן מפעילותם השוטפת, והגיעו להשתתף ביום ספורט,בתיכון דרכא רמון בגדרה, שהיווה עבור כולם אתגר מסוג אחר יום ספורט ייחודי ,שנועד לא רק לשפר את כושרם של תלמידים אלא גם להעצים אותם, לחזק את המוטיבציה וללמדם שבזכות מורל קבוצתי, גיבוש ועבודת צוות אפשר לנצח הכול.

 


החיילים התקבלו בברכה על ידי מנהלת בית הספר חנה כהן ומנהלת חטיבת הביניים אורית וייל. לאחר הברכות הוענקה להם תעודת הוקרה בשם חיילי גבעתי. בהמשך התקבלו החיילים בטקס מרשים ובהתרגשות עצומה על ידי שכבה ח' של בית הספר. התלמידים לבשו סגול וירוק כצבעי המדים והכומתה של גבעתי.
את תוכנית יום הספורט הכין המורה לחינוך גופני שי קריטי. התלמידים והחיילים התחרו בענפי הספורט: כדור עף, כדורסל, קט רגל ומחניים.

 


יו"ר 'יחד למען החייל' יגאל גלסנר אמר "חיילי גבעתי הגיעו בכדי להודות לכם על הפעילויות ההתנדבותיות לאורך כל השנה ובמיוחד לפני החגים, כולל ביקור חיילים מאושפזים בבית חולים קפלן מדי שבוע".


נציג חיילי גבעתי, איתי גלנץ, מגדרה, סיפר לתלמידים על שירותם הצבאי ותפקידם בפלוגה ועודד אותם לשקול בבוא היום, להתגייס לחטיבת גבעתי .
בסיומו של יום הספורט, סעדו החיילים ומתנדבי האגודה בארוחה מפנקת ב"קפה קפה" ברחוב הביל"ויים, בהזמנת הבעלים דנה פולק.

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...