שתף

משרד החינוך מצדיע ל'מהפכת החינוך' בגדרה

10:53 08.07.2017

מה חדש בגדרה

 

המועצה המקומית גדרה יחד עם עוד 4 רשויות מקומיות מתוך 49 נבחרה להציג את מהפכת החינוך ו'המרחב החינוכי' המתפתח בתחומה בשנים האחרונות

 

התצוגה נערכה בביאנלה למעצבי חינוך, שמוביל אגף מו״פ, ניסויים ויוזמות במשרד החינוך


האירוע שיתקיים בתאריך 8/6 בקריית החינוך בני דרור, במעמד שר החינוך נפתלי בנט ומנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, יביא אליו את כל קובעי המדיניות ומקבלי ההחלטות בשדה החינוך הארצי והמקומי.

 


ענת קוך, מנהלת אגף החינוך בגדרה, ציינה כי העובדה שמשרד החינוך בחר בגדרה להציג את חזון החינוך ואת יישום תוכנית "המרחב החינוכי" שמתפתחת בישוב ואת הייחודיות שבתי הספר מפתחים בשנים האחרונות באירוע חשוב כמו הביאנלה למעצבי החינוך, מעידה על גודל המהפכה החינוכית שעברה המועצה בשנים האחרונות, שבאה לביטוי בין היתר- במתן מענה לתושבים בבחירת מוסדות החינוך, בהעצמת הצוותים החינוכיים, בעשייה איכותית יותר, בשיפור משמעותי בהישגים וכמובן, בעלייה הדרמטית באחוז הזכאים לבגרות במועצה ומיצובה של גדרה בחלק העליון של מפת המיצ"ב של בתי הספר בישראל.


לדבריה, "זאת כמובן לצד יישומה של תוכנית האב לחינוך המתבטאת בשותפות בין כל הגורמים והעצמת הקהילה, בטיפוח יזמות קהילתית- חברתית- לימודית ומתן מענה לשונות. נשמח להציג בפני כל קובעי המדיניות החינוכית בישראל, את האני מאמין והחזון החינוכי של גדרה, שקנה לו שם של מצוינות, הישגיות ונחישות", הדגישה קוך.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...