שתף

מקדמים עסקים בגדרה

10:56 28.08.2017

מה חדש בגדרה

 

כנס הפתיחה לקידום עסקים מקומיים מטעם המועצה המקומית יוצא לדרך


ביום חמישי הבא, 7.9.17, יתקיים כנס ראשון המציין את הפתיחה לגיבוש פורום עסקים בגדרה. הכנס נעשה בשיתוף משרד הכלכלה והמעוף והינו כנס מקצועי הנועד לתת כלים ומענה למשתתפים בו. כמו כן, הכנס נועד להיכרות בעלי העסקים ולגיבוש למטרת הצלחה משותפת להם וליישוב כולו.


הכנס יפתח בדברי ראש המועצה יואל גמליאל, לאחר מכן תתקיים הרצאה  של אפי מחלב, מטעם משרד הכלכלה והתעשייה, מנהל המעו"ף באשדוד שיציג כלים המיועדים לסייע לעסקים בתחום הכלכלי והפיננסי. כמו כן, אייל רביד, הבעלים והמנכ"ל של רשת ויקטורי, תושב גדרה, יזם שהחל את דרכו כבעל עסק קטן שצמח, ישתף בחוויותיו ובנסיונו. את הכנס יסגור גדי חייט, יועץ לאסטרטגיה שיווקית, מיתוג ותקשורת בעסקים שידבר על חשיבה מחוץ לקופסה.

 

 

הכנס יתקיים ביום חמישי, 7.9.17 בשעה 10:00 במרכז אופק. הכניסה חופשית ומיועדת לבעלי עסקים בגדרה. המעוניינים להשתתף מוזמנים להירשם בטלפון 076-8844811.


ראש המועצה, יואל גמליאל: "כשאנחנו מדברים על גדרה כמקום טוב לחיות בו, פריחת העסקים והתמיכה בהם מהווה חלק בלתי נפרד מגישה זו. כדי שזה יקרה, אנחנו פועלים בכמה דרכים. אנחנו משפרים תשתיות ברחובות שבהם נמצאים העסקים, חוללנו שינוי דרמטי בכל מה שקשור לרישוי עסקים וסייענו לעסקים לעמוד בכל הדרישות על מנת שיהיו בטוחים ועל פי החוק. בנוסף לכך, חברנו למשרד הכלכלה ולמעו"ף כדי לספק לעסקים כלים וידע שיכולים לתמוך בהם. אני גאה להתחיל את השנה החדשה בפתיחת הפורום העסקי של גדרה. אני קורא לכולם להצטרף אלי ויחד להעצים את העסקים ולסייע להם לפרוח"

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...