שתף

ממתינים בנחת

מה חדש בגדרה

 

ראש המועצה, ממונה אגף שפ"ע ומשרד התחבורה, הגיעו לפתרון שיאפשר לרשת את היישוב בכ-50 סככות המתנה


בתום מהלך של כשלוש שנים, הגיעו מועצת גדרה ומשרד התחבורה להסכמות לגבי הצבת תחנות המתנה לאוטובוסים עבור המשתמשים בתחבורה הציבורית במושבה. במסגרת המתווה, בוצע סקר על ידי מפעיל קווי האוטובוס, משרד התחבורה וזכיין, לצבת תחנות ההמתנה ברחבי הישוב ואושר פרויקט בשלושה שלבים:


בשלב הראשון, 27 תחנות בקווי הנסיעה של חברת "אפיקים", בשלב השני, 22 תחנות של קווי הנסיעה של "אגד". עבור כל תחנה ישתתף משרד התחבורה בעלות של כשני שלישים (10.000 ₪), היתרה תשולם ע"י המועצה המקומית גדרה.

 


"הטיפול בסוגיה הזו היה מורכב" מסביר ממונה אגף שפ"ע, יהודה יחזקליאן "נתקלנו הן בקשיים בירוקרטיים והן בצורך לתת פתרון מול גורמים רבים השותפים כאן. ראש המועצה הוביל לאחרונה מיקוד מאמץ בנושא כדי להביא את הדברים לידי גמר. בזכות המאמץ והיענותה של רכזת הפרויקטים במשרד התחבורה, מירי בן חמו, הכל אושר ויצא לדרך".


לאחר סיום העבודה של שני השלבים הראשונים, יערך סיור שלישי על מנת לראות אם אין צורך בהשלמות נוספות.


הפרויקט הנוכחי מהווה חלק מסדרת שיפורים בתחום התחבורה הציבורית, הכולל עמודים סולאריים המעדכנים אודות זמני הגעת האוטובוסים ומספר הקו בתחנה, הטמעת המק"ט הארצי של כל תחנה, מפות לקווי הנסיעה, הנגשת כל מבנה תחנה וצביעת אבני השפה עבור מפרצי העצירה של האוטובוסים.


המהלך כולו ישפר את יכולת התושבים להשתמש באפליקציות שבטלפונים החכמים, המציעות את הזמן ואת התחנה היעילים ביותר בהגעה ממקום למקום.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...