שתף

מחיר למשתכן מחזיר את הילדים הביתה

מה חדש בגדרה

 

גדרה ראשונה בשפלה עם 'מחיר למשתכן' המחזיר את הילדים הביתה


גדרה היא העיר הראשונה באזור השפלה והשנייה בסבב הגרלות המרכז שתיכלל בהגרלת הענק הראשונה של "מחיר למשתכן" שיצאה לדרך בסוף השבוע האחרון במסגרת תכנית מטה הדיור. סדרה של הכנות מקדימות שנעשו בתשתיות ובתהליכי אישור יהפכו את גדרה לאחת הראשונות במימוש הפרויקט עם חלק משמעותי של הטבות ייחודיות לתושבי גדרה וילדיהם.


"השקענו מאמץ אדיר בהכנת הקרקע לפרויקט הגדול הזה" אומר ראש המועצה יואל גמליאל "יש לנו יישוב עם שיפור מתמשך בחינוך, בפני העיר, מקום שכיף לחיות בו אשר מושך אליו מדי שנה מאות משפחות חדשות. לכן, רבים מבני המושבה שלנו רוצים לגור כאן. בשטח אנחנו כבר מוכנים עם התשתיות, הטרקטורים עובדים במרץ ואנחנו ערוכים גם עם פתרונות לגני הילדים ובתי הספר, יצרנו כניסה נפרדת לפרויקט כדי שהקבלנים והמשאיות יעברו רק דרכה על מנת למזער ככל שניתן את ההפרעה בחיי השגרה במושבה. עכשיו אנחנו קוצרים את פירות ההשקעה. אנחנו מוגרלים בסיבוב הראשון וגם נאכלס ראשונים. זהו רגע של נחת והתרגשות.

 


בהגרלה, סיכויי הזכייה לבני המקום עומד על כ-70%, מהגבוהים בארץ. במסגרת פרויקט מחיר למשתכן בגדרה, ישווקו כ- 800 יחידות דיור בגדרה במחיר נמוך בכ-24% ממחירי השוק (החל מ 9500 ש' למ"ר לערך ועד כ 10440 ש' למ"ר לערך), כאשר כ-200 יחידות דיור יוקצו לתושבי המושבה בלבד, שווי פרויקט יחידות הדיור לבדו נאמד בכמיליארד שקל, לא כולל ההשקעה העצומה בתשתיות.


הפרויקט מחולק בין ארבע קבלנים, בחלוקה של כ 13-20 דונם לכל אחד. במבנה מקרמי אורבני, בנינים בני שש קומות עם תמהיל דירות מ 3.5 ועד 5.5 חדרים ומענה במתחם גם למבנים מסחריים וכאמור לגנים, בתי ספר ותשתיות נוספות, שיוסיפו כ-10% למספר בתי האב במושבה. במקביל, החליטה המועצה לאפשר לתושבים בעלי קרקעות בשכונות הוותיקות במושבה, לבנות יחידת דיור נוספת בשטחם.


תהליך הרישום להגרלות צפוי להיערך עד תחילת חודש ספטמבר.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...