שתף

יום המנהיגות הישובי

19:06 08.07.2017

מה חדש בגדרה

 

מאות חניכי תנועות הנוער בגדרה השתתפו ביום שלישי שעבר ב'יום המנהיגות' היישובי, לזכרו של יונתן יוחאי ז"ל

 

יונתן יוחאי ז"ל היה חניך תנועת מכבי צעיר ותלמיד תיכון דרכא רמון שנפטר במפתיע לפני שלוש שנים.


במסגרת יום המנהיגות, המסמל גם את סיום שנת הפעילות שנפתחה בצעדת תנועות הנוער, השתתפו חניכי כלל תנועות הנוער וקבוצות מנהיגות בפעילות מגוונות, אותה הובילה תנועת מכביר הצעיר, אליה השתייך יונתן ז"ל.


יום המנהיגות הוא פרי יוזמה של מחלקת הנוער גדרה בהנהלתה של חגית אמסלם ורכז הנוער היישובי שמוליק איליה.

 


בחלקו השני של היום, התקיים טקס מצטיינים, בהשתתפות ראש המועצה יואל גמליאל, הוריו ואחיו של יונתן יוחאי ז"ל, רכזי וחניכי תנועות הנוער.


ראש המועצה יואל גמליאל אמר בטקס כי "יונתן יוחאי ז"ל היה ילד חברותי ואהוב שסחף אחריו נוער שרצה בקרבתו ורצה להקשיב לדעותיו. לא בכדי בחרנו להקדיש את 'יום המנהיגות' על שמו ולזכרו של יונתן ז"ל".


"יום המנהיגות הוא יום שיא, בו אנו מוקירים את העשייה היומיומית של כל קבוצות המנהיגות בגדרה - תנועות הנוער, מועצת התלמידים, מועצת הנוער . יש לנו נוער נהדר, מקור גאווה ליישוב. אין תחום שהנוער הנפלא שלנו לא מביא כבוד והגאווה- בהתנדבות לקהילה, באחוזי הבגרות הגבוהים, בגיוס משמעותי לצה"ל, ובנתינה והכבוד לזולת. גדרה התברכה בנוער נהדר, נוער שחונך לערכים, ערבות הדדית, קבלת השונה, ציונות – ערכים שלשמם אנו חיים כאן במדינת ישראל, ערכים שהופכים אותנו לבני אדם טובים יותר ולחברה טובה יותר".


במסגרת האירוע גם נפרדו משקד צברי, יו"ר מועצת הנוער בגדרה שסיימה את תפקידה ומעו"ד זכי כבתי, מפקח הרשות מטעם מנהל חברה ונוער שיוצא לגמלאות.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...