שתף

טוב לעשות עסקים בגדרה

מה חדש בגדרה

 

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, בביקור בגדרה למען העסקים הקטנים והבינוניים בעיר


שר הכלכלה אלי כהן: "עסקים קטנים ובינוניים הנם מנוע הצמיחה העיקרי של המשק, יש להם משקל משמעותי בפעילות כלכלית אזורית ותרומה משמעותית לתעסוקה. גופי מעוף של משרד הכלכלה מאפשרים ליווי של עסק צומח, החל מרגע החלום והחזון, דרך בניית התוכנית העסקית והמימוש, והם ממשיכים ללוות את העסק גם לאחר פתיחתו".


שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, ערך השבוע סיור מקצועי בעיר גדרה יחד עם צוות משרדו במסגרתו נועד עם ראש עיריית גדרה, יואל גמליאל. השניים סיורי ברחבי העיר יחד עם צוותיהם כאשר במוקד נושא העסקים הקטנים והבינוניים בעיר. בפגישה נכחו נציגי משרד הכלכלה ועיריית גדרה בהם רן קיוויתי, יו"ר הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה. מטרת הדיון הייתה לבחון את הקשיים עימם נאלצים בעלי העסקים להתמודד ולבחון כיצד ובאילו כלים ניתן לסייע להם.

 


השר כהן התרשם מאוד מריבוי העסקים הקטנים באזור ומפעילות מרובה של מעוף - גוף השטח של הסוכנות לעסקים קטנים והבינוניים במשרד הכלכלה. עפ"י נתוני הלמ"ס רשומים בגדרה כ 850 עסקים עצמאיים.


על פי הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה, באזור גדרה נרשמה בתקופה שבין יולי 2014 למאי 2017 פעילות של כ-185 יזמים ובעלי עסקים מגדרה פנו לסניף מעוף של האזור השוכן באשדוד לקבלת שרותי סיוע. כ- 125 בעלי עסקים, חברות, ויזמים מגדרה ביצעו מיפוי עסקי לבחינת צרכי העסק. כ-65 בעלי עסקים, חברות ויזמים מגדרה סיימו ייעוץ פרטני בניהול העסק בהיבט השיווקי/ פיננסי/תפעולי/ ארגוני. היקפי שעות הייעוץ הינם החל מ- 10 שעות ועד למאות שעות ייעוץ, בהתאם לגודל העסק.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...