שתף

התייעלות תקציבית נוספת בקופת המועצה

מה חדש בגדרה

 

בעקבות בדיקה שביצע המשנה לראש מועצת גדרה, עמי בסון, בנושא, הסכימו בנק לאומי ובית ההשקעות אקסלנס להוריד את ה'עמלות ודמי הניהול', מה שיביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים למועצה


התייעלות נוספת בניהול התקציבי של מועצת גדרה: בעקבות בדיקה שביצע לאחרונה המשנה לראש המועצה עמי בסון בנושא ה'עמלות ודמי הניהול בתיקים המנוהלים של המועצה' ולאחר שיחות שקיים בנושא, הסכימו בנק לאומי ובית ההשקעות אקסלנס להוריד את העמלות ודמי הניהול, מה שיביא לחיסכון של יותר כ- 30 אלף ₪ לקופת המועצה.


יש למועצת גדרה שני תיקים מנוהלים - אחד בבנק לאומי והשני בבית ההשקעות אקסלנס. בעקבות פגישות שקיים עם שני הגופים, הצליח עמי בסון לשכנע אותם להוזיל את העמלות ודמ הניהול שגבו מהמועצה. בנוסף, הצליח בסון גם לשכנע את שני הגופים כי ההוזלה תהיה תקפה מתחילת השנה ולא מעכשיו, מה שיביא את אותם גופים להחזיר כסף למועצה. בסה"כ פעילות זו של המשנה לראש המועצה, תביא לחיסכון של כ- 30 אלף ₪ לקופת המועצה.


ראש המועצה יואל גמליאל וחברי המועצה עודכנו על ההבנות שהגיע המשנה לראש המועצה עם בנק לאומי ואקסלנס.

 

המשנה לראש מועצת גדרה, עמי בסון


בהמשך לאותה בדיקה, ראש המועצה כתב מינוי נוסף לבסון והטיל עליו לבצע בדיקה מקיפה לכל נושא ה'ניהול העצמי' בשבעה בתי ספר יסודיים בגדרה.


בסון קרא לתושבים "שיש להם נגיעה כזאת או אחרת לבתי הספר היסודיים לא להסס לפנות אליו. מי שיש לו רעיונות או אולי תלונות, בקשות וכול' מוזמן ליצור אתי קשר. אני מבטיח כי כל בקשה או דרישה תישקל בכובד ראש", הודיע בסון.


בתוך כך, המשנה לראש המועצה האחראי גם על מוקד 106, פועל בימים אלה לייעל את הטיפול של המועצה בקריאות על תקלות. "על מנת לשפר את השירות לתושב ולהביא לצמצום זמן הטיפול בתקלה, אני קורא לתושבים לדווח לי על כל תקלה שלא טופלה מעל לשלשה ימי עסקים, על מנת שאוכל להיכנס לעובי הקורה ולטפל בנושא. ראש המועצה ואנוכי מבקשים להדק את הקשר בין התושבים למוקד 106. רק בשיתוף פעולה בינינו נוכל לצמצם את היקף התקלות לרווחתם של כל התושבים", הדגיש עמי בסון, המשנה לראש המועצה ואחראי על מוקד 106.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...