שתף

הצופים של גדרה: יש מקום לשבט

17:04 24.07.2017

מה חדש בגדרה

 

שני מבנים יבילים, שנחתו בימים האחרונים בגדרה, מסמנים ציון דרך בתולדות שבט הצופים של גדרה

 

כאמור, שני מבנים יבילים, שנחתו בימים האחרונים בגדרה, מסמנים ציון דרך בתולדות שבט הצופים של גדרה. ליד בית-הספר 'רימונים' שביישוב סומן שטח אשר ישמש בקרוב כבית הפיזי של השבט. על-פי התכנון, המבנה יחובר לתשתיות, תבנה גדר היקפית ויוכשר שטח אשר יהפכו לקראת החגים לבית החדש של שבט הצופים.


שבט הצופים פועל בגדרה בשכונה החדשה כשבע שנים, ובשכונת שפירא כ-15 שנים. עד כה, התבססה פעילותו כמו שבטים לא מעטים בארץ, במבנים של בתי-הספר היסודיים. בשבט כיום 405 ילדים בכיתות ד' ועד י"ב.

 


השבט, בראשותם של שקד מימון, איתן ברוך, שגית רחמן קישון ומוטי נעים, והגזברית אנאבל פנחס, חזרו לפני מספר ימים ממחנה הקיץ וה'הפתעה' ציפתה להם בשטח המיועד.


ראש המועצה, יואל גמליאל: "תנועת הצופים נמצאת אצלנו שנים רבות והיא חלק מהקהילה שלנו. כך שהיא כבר בבית, אבל עם כניסתה של השנה העברית החדשה יהיה לנו גם בית פיזי עבורה. החינוך הבלתי פורמלי הוא חלק בלתי נפרד מהתכנית האסטרטגית לחינוך. תנועת הצופים מחנכת לערכים, מאמצת את השונה והאחר ועושה פעילות רחבה במושבה. ולכן מדי שנה מגדילה את חניכיה ונותנת בית למאות צעירים מהישוב. יישר כוח לכל חברי התנועה, הרכזים והמדריכים."

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...