שתף

הושיטו יד! להציל את רפאל

11:48 20.07.2017

מה חדש בגדרה

 

מאת: עדי בן חיון


רק תרופה יקרה היא הסיכוי להציל את חייו של הילד רפאל אליה ואותה הוא חייב להתחיל לקבל תוך חודש ימים

 

לאחר שחלה בגיל שנתיים, וטופל, חזרה המחלה של רפאל אליה, בן 6 בלבד, לתקוף את גופו, ושום טיפול לא מצליח לעצור את הגידול האגרסיבי בראשו, ששולח גרורות לעמוד השדרה

 

 

נלחם על חייו מגיל שנתיים, בנם של חן ויוסי, תושבי האזור, הורים לילדה נוספת, בת ארבע כמעט. רפאל אליה סובל מגידול מוחי אלים, המתפשט בגופו. חרף טיפולים וניתוחים רבים שעבר בארץ, הגידול, לרוע המזל, עמיד לכל טיפול, כשרק תרופה ניסיונית יקרה היא הסיכוי להציל את חייו. כעת התגייסה עמותת 'להושיט יד', המלווה את המשפחה, לגיוס הכספים הנדרשים מעמותות שונות, ובבקשה מהציבור... לפתוח את הלב!

 

 

רפאל סובל מגידול מוחי ממאיר בשם מדולובלסטומה, שאובחן לראשונה בגיל שנתיים. "הוא סבל מכאבי רגליים המון זמן, והרופאים לא ידעו מה הסיבה לכך." מספרת חן אליה, אמו, "עם הזמן המצב החמיר, ולכאבי הרגליים נוספו בעיות יציבה."


ההורים הגיעו עם רפאל לחדר-המיון, שם אובחן הגידול. הוא עבר ניתוח בן 9 שעות, לאחריו החל בטיפול כימותרפי אגרסיבי במשך שנה. "הוא עבר את הטיפול בגבורה," מספרת חן, "מאז הייתה תקופה טובה, של שנה וחצי, שבה הוא היה ילד רגיל ושמח." אלא שלפני חודש אובחנה הישנות של המחלה.

 

 

עם חזרת המחלה, עבר רפאל שוב טיפולים נוספים, שלא שיפרו את מצבו, והאם נאלצה גם להפסיק את עבודתה, בעמילות מכס, באשדוד. לאחר שני ניסיונות טיפול נוספים, התברר כי הגידול עמיד ביותר לכל כימותרפיה והקרנה, ורופאיו קבעו שהמוצא האחרון להצלתו הוא טיפול ביולוגי חדשני, המתבצע בג'ורג'יה, שבארצות-הברית, ועלותו היא 300 אלף דולרים(!).


הם המליצו להתחיל לקבל את הטיפול תוך חודש, אחרת מצבו של רפאל עלול להידרדר.


"הטיפול החדשני הוא הסיכוי היחיד שלו." אומרת חן, אמו "אין לנו הרבה זמן, מצבו של רפאל קשה, ואנחנו מקווים שעם ישראל יפתח את הלב ויעזור לנו להציל את הילד המקסים שלי. אנחנו חיים בתקופה שכסף כנראה קונה חיים, ולכן אנחנו צריכים את העזרה של כל עם ישראל בהצלתו."


כל הדרכים לעזור לרפאל אליה רפאל:
לתרומות טלפוניות מהארץ או מחו"ל 24 שעות ביממה: 972-3-9090882+
בהעברה בנקאית: בנק הפועלים (12) סניף 781 חשבון 379075 עבור "להושיט יד- רפאל אליה" לאחר ביצוע יש להתקשר 3788* כדי לקבל קבלה
בכרטיס אשראי באתר מאובטח כאן 
באתר להושיט יד- כאן

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...