שתף

בני הנוער יוצאים לחופש: השיטור העירוני יתוגבר

מה חדש בגדרה


ראש המועצה, יואל גמליאל, הודיע על תגבור מערך השיטור העירוני החל בימים הקרובים


החל מהשבוע, יוצאים אלפי בני נוער לחופשת הקיץ. המשמעות היא נוכחות רבה יותר של צעירים ברחובות העיר ובמיוחד פעילות לאורך שעות הערב והלילה בפארקים העירוניים.


המועצה תתגבר את השיטור העירוני, הן בהגדלת מספר המשמרות לאורך השבוע והן בהרחבת הפעילות בשעות הלילה וזאת במטרה לתת מענה הן לשמירה על הסדר כדי לאפשר לתושבים מהלך חיים תקין ובמינימום הפרעות והן בהתמודדות טובה יותר עם תופעות אלימות, סמים ואלכוהול שמתגברות באופן טבעי בחודשי הקיץ, בעיקר בקרב בני הנוער.

 


גדרה הצטרפה ל פרויקט השיטור העירוני כשיתוף פעולה בין המשרד לבטחון פנים לבין המועצה. הוא כולל מערך אכיפה תומך למשטרה ולפיקוח העירוני ופועל בהצלחה משנת 2014.


לאורך כל השנה, יחידת השיטור העירוני עובדת על ידי מספר חוליות המורכבות מפקח עירוני ושוטר המתמחה בתחומים מוגדרים רלוונטיים לפן המוניציפלי כמו מפגעי רעש, תמיכה באבטחה של אירועים עירוניים ואלימות ובכך מוסיפים נדבך משמעותי לביטחון השוטף.


"בקיץ יש לנו משפחות בחופשה, בני נוער שאינם לומדים ופעילות קיץ יזומה שלנו כמו אירועי הקיץ" הסביר ראש המועצה יואל גמליאל "לנו חשוב, שבשעה שהתושבים נהנים מהיתרונות של החופש, נמשיך לשמור על סדר ציבורי ונמשיך להגביר את תחושת היבטחון של התושב, לכן קיבלנו את ההחלטה".

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...