שתף

איכות חיים: גם לבעלי החיים בגדרה

08:34 18.10.2017

מה חדש בגדרה


בואו לבקר: נפתח פארק הכלבים החדש בגן ביל"ו

יואל גמליאל ראש המועצה: "גדרה היא מקום עם איכות חיים, מקום שטוב לחיות בו. אנחנו מטפחים בין היתר ערכים לאהבת הסביבה ולשמירה על הסביבה ומקדמים יוזמות התורמות לכך".

פארק הכלבים החדש בגן ביל"ו ברחוב הורוביץ בגדרה רק נפתח וכבר הפך למקום אטרקטיבי. הגן כולל ספסלים, ברזיות לכלבים, מתקני משחקים ומרחב התרוצצות. בעקבות הצלחתו של הגן הכלבים ביצחק רבין הוחלט על פתיחת גן נוסף. עשרות תושבים כבר הגיעו לגן כדי לתת להולכים על ארבע מרחב לריצה ולמשחק.

בשנה וחצי האחרונות הוסדרו בגדרה רישומי הכלבים, הבטחת חיסונם הסדיר והגברת האכיפה על מנת שגם אלה שאינם בעלי כלבים יהיו מוגנים. ההערכה היא כי קרוב למחצית מבתי האב בגדרה מחזיקים בכלבים.

 

 

ראש המועצה יואל גמליאל הודה לחברת המועצה לילך לבבי הפעילה בתחום בעלי החיים ביישוב ויזמה גם את רעיון פארק הכלבים: "גדרה היא מקום עם איכות חיים, מקום שטוב לחיות בו. אנחנו מטפחים בין היתר ערכים לאהבת הסביבה ולשמירה על הסביבה ומקדמים יוזמות התורמות לכך. אני מברך על  גינת כלבים הנוספת ביישוב".

© אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו. צור קשר

שתף

לוח ארועים

לכל הקופנים

קופונים

Loading...